15 yıl önce bir stüdyo açarak başlayan serüvenimiz, sektörün (düğün,nişan,doğum,katalog,ürün,) gibi her alanın da profesyonelleşerek devam etti. Biz kocaman bir aile olduk ve tazeliğimizi hiç kaybetmeden bu yolda yürümeye devam ettik. Bilgi birikimimizi çok severek yaptığımız düğün fotoğrafçılığına yoğunlaştırdığımız 2012 yılından bu yana anılarına ortak olduğumuz her bir çiftin heyecanını da paylaşıyor olmaktan büyük keyif aldık.

  ‘Biz’ diyoruz çünkü 6 kişilik her biri mesleklerine aşkla bağlı, enerjilerini küçük gibi gözüken detayları masalsı hale getirmek için harcayan uyumlu, yenilikçi bir ekibiz.

  Başrolünde sizin yer aldığınız bu hikayenin, sadece tanığı değil resmedeniyiz. Tanışmamızdan itibaren başlayan yol arkadaşlığımızı bizim yaratıcılığımız, sonuç odaklı çalışma anlayışımızla birleştirip ortaya nefis bir proje çıkartıyoruz.

  3 şubemizle hizmet verdiğimiz bugün de fotoğrafçılığın sadece yaratıcılık ya da sadece teknik bilgiden ibaret olmadığı kanaatindeyiz. Bu doğrultu da her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek ekipmanlarımızın gücünü çiftlerimizden aldığımız ilhamımızla harmanlayarak, bir ömür en değerli anılarınız olacak kareleri elde ediyoruz.

  Fotoğrafların karanlık oda da banyo yaptırıldığı dönemden gelen tecrübe, gün geçtikçe hiç eksilmeden devam eden heyecan, en değerli anılarınızın emanetçisi olduğumuzun bilinci ve çok neşeli insanlardan oluşan ekibimizle sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz.

 

evlilik karesi projesi bir film rulosu markasıdır.

Siz, değerli çiftlerimize daha profesyonel hizmet sunmak amacı ile oluşturduğumuz ekip ve ekipmanlarımız
eşliğinde Evlilik Karesi adı altında uygun fiyat paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz.